Koszt Zrębkowania Zrzyn Tartacznych


Teknamotor to największy producent rębaków w Europie. Marka TEKNAMOTOR i rębak SKORPION są rozpoznawalne na całym świecie.

Mamy 30 lat doświadczenia w produkcji rębaków i rozdrabniaczy:

- Rębaki bębnowe i tarczowe. Wykorzystywane do zrębkowania i rozdrabniania odpadów z wyrębu w lesie, zrębkowanie zrzyn w tartakach, pracach pielęgnacyjnych w drzewostanie parkowym, przydrożnym i sadowniczym, podczas prześwietlania koron, przycinania krzewów, zrębkowania gałęzi, usuwania połamanych gałęzi, wierzby energetycznej itp.

- Młynów młotkowych do zrębków,

- Frezarek (karczowników) do niwelowania pni pozostałych po wycince drzew,

- Taśmowych i wibracyjnych systemów załadowczo-transportowych.

Zrębkowanie Zrzyn Tartacznych

Posiadamy profesjonalne maszyny dla tartaków. Dla branży tartacznej oferujemy zrębkowanie zrzyn tartacznych do produkcji zrębki o różnej frakcji z odpadów tartacznych wykorzystywanej  do produkcji peletu, brykietu, płyt mdf, papieru, kompostu. Usługę zrębkowania zrzyn tartacznych rębakiem wykonujemy na terenie całego kraju.


Koszt Zrębkowania Zrzyn Tartacznych

Wszystkich zainteresowanych tym, aby koszt zrębkowania zrzyn tartacznych był nieduży, zapraszamy do naszej firmy.
Posiadamy duży wybór mobilnych rębaków (samobieżnych i ciągnikowych), napędzanych silnikiem spalinowym (diesel, benzyna) lub elektrycznym, czy też poprzez wałek odbioru mocy ciągnika. Rębaki Skorpion to sprzęt wysokiej jakości, który charakteryzują się niezawodnością i niską awaryjnością, dzięki temu naszym klientom możemy zaoferować niski koszt zrębkowania zrzyn tartacznych.

TEKNAMOTOR Sp. z o.o.

Adres:

Świętkorzyska 2a

27-400 Ostrowiec Świętokrzyski

Województwo:

świętokrzyskie

Kontakt:

tel. pokaż

tel.\fax. pokaż

teknamotor@teknamotor.pl

www.teknamotor.pl